zavolajte nÁm:

+421 948 129 919

Servis

komponovanie hudby

Skomponujeme vám pesničku presne podľa vašich predstáv. Ak si vyberiete žáner, či nám poviete koho hudbu radi počúvate, prípadne pošlete link na audio/video, radi vám skomponujeme hudbu presne podla vašej predlohy.

ARANGING

Poradíme vám, ako vaše hudobné nápady ustrážiť v profesionálnej rovine. Pomôžeme vám s vypracovaním partitúry pre hudobníkov.

sound Design

V štúdiu máme k dispozícii rozsiahlu knižnicu virtuálnych hudobných nástrojov. Je možné tak dosiahnuť kvalitný výstup a obsiahnuť množstvo žánrov.

remixING

Ak máte vlastnů skladbu už vydanú, možno ste premýšľali nad jej remixom. Vyrobíme vám remix vašej skladby podľa vášho želania.

nahrÁvanie

V MUSICSTUDIO je možné nahrávať viac audiostôp paralelne. Setup je možné nakonfigurovať tak, aby sa naraz mohla

nahrávať kapela aj spev, za aktívneho použitia všetkých vymožeností, ktoré systém ponúka.

V štúdiu pracujeme zvyčajne v poobedných hodinách. Pracovný deň spravidla netrvá

dlhšie ako šesť hodín. Nakolko náš pracovný harmonogram je neustále vyťažený, je treba rátať s určitím časom ohľadne zajednania termínu v MUSICSTUDIO.

 

Poradíme vám, ako sa pripraviť na nahrávanie, presne podľa predbežnej konzultácie svami duď mailom, telefonicky, alebo osobným stretnutím.

 

V štúdiu vždy vládne dobrá nálada, pretože vieme, že akákolvek situácia je riešiteľná s ůsmevom.

postprodukcia a finalizÁcia
mixING

Samotné nahrávanie, ako aj mixáž je zabezpečená prostredím DAW, Logic ProX na platforme OSX. Dva štvorjadrové Core Intel XEON procesory sa starajú o chod pracovnej stanice MacPRO. Prostredie Logicu je veľmi sofistikovaným spôsobom adaptovateľné na výrobu produktu od záznamu cez editáciu až po mixáž, postprodukciu a finalizáciu.

mastering

Nepochybne najdôležitejším momentom pri finalizácií singla, alebo albumu je mastering.

U nás v MUSICSTUDIO ho robíme na mieru, presne podľa požiadavek klienta.

Je možné ho vyhotoviť s rôznymy špecifickými charakteristikami, dynamickými súvislosťami či konkrétnou požadovanou úrovňou hlasitosti.

Vždy a pre každý prípad poradíme optimálne riešenie.

viac...

MUSICSTUDIO je hudobné nahrávacie štúdio pôsobiace v Bratislave už dlhé roky. Spolupracovali sme s mnohými umelcami, bolo nám cťou stretnúť vela úžasných ľudí. Týmito riadkami všetkých srdečne pozdravujeme. Bude nám potešenim najbližšie spolupracovať možno práve svami. Ďakujeme, MUSICSTUDIO, SOUNDLAB, www.musicstudio.sk, info@musicstudio.sk

rÝchly prenos sÚborov - ArchiviÁcia

Vďaka súdobému rýchlemu internetu ako aj zásluhou sofistikovaného hardwaru je prenos dát v štúdiu MUSICSTUDIO komfortný. Súbory sa načítavajú rýchlo a spoľahlivo. Platí to rovnako pre prácu s databázami pre jednotlive hudobné nástroje, ako sú predovšetkým samplery, konvolučné reverby na báze IR impulse response, prípadne iné aplikácie používajúce rozsiahlejšie, mnohogigabajtové knižnice, ako aj pri nahrávaní audiomateriálu, editovaní či zálohovania výstupu. Váš projekt zostáva v našom archíve, pokiaľ sami budete chcieť.

Kedykoľvek ho tak môžte mať k dispozicii, napriklad pre remix či akékolvek iné postprodukčné účely.

reŠtaurovanie audiozÁznamu

Ak máte staršiu audionahrávku na akomkolvek nosiči, alebo potrebujete zdigitalizovať záznam z audiokazety, platne, magnetofónovej pásky prípadne vlastníte kotúč z fonografu, vieme vám takýto záznam odborne ošetriť. Pomocou počítača vieme uplatniť vaše požiadavky na mieru.

audio/Video EditÁcia

MUSICSTUDIO má vybavenie rovnako na prácu s audiosignáom ako aj na editaciu videomateriálu. Inými slovami vieme pre vás zostrihať obraz aj zvuk, doplniť obrazové aj zvukové efekty, skomponovat scénickú hudbu, dohrať do videklipu vpodstate čokolvek, čo konkrétny materiál ponúka.

konzultÁcia

Neváhajte nás kontaktovať, v MUSICSTUDIO sme tu pre vás.